Sport

Kështu do të dukej përfaqësuesja e shtetit në futboll, sikur të pranonin të gjithë të luanin për Kosovën


Në vitin 2016 Kosova u pranua në FIFA dhe UEFA.

Në krye me Fadil Vokrrin dhe trajnerin Albert Bunjakun, u krijua një ekip simpatik me shumë talentë.

pasur në mendje gjithë ata yje kosovarë që luajnë me kombëtare të ndryshme nëpër botë, e vështirë ka qenë të stopohet imagjinata.

Çfarë do të ndodhte sikur të gjithë kosovarët të luanin për Kosovën?

Albanian Post ka ndërtuar një formacion, se si do dukej Kosova sikur të gjithë kosovarët do vendosnin të ktheheshin.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore