Jetesë & Stil

Kelly Clarkson thotë se “nuk donte kurrë të martohej” pavarësisht se ishte martuar me Brandon Blackstock


Këngëtarja, Kelly Clarkson pranoi se ajo kurrë nuk donte të martohej, pavarësisht se i tha “Po”, ish-bashkëshortit të saj, Brandon Blackstock.

“Jo. Unë kurrë nuk kam dashur të martohem herën e parë”, tha ajo për People në një intervistë të dhënë së fundmi.

“Brandon kishte fëmijë, një prejardhje fetare dhe ishte e rëndësishme, mendoj, për të. Por unë kurrë nuk kam qenë ai lloj personi”, ka shtuar ajo.

Ylli i hitit “Since You’ve Been Gone” – e cila bëri kërkesë për divorc nga Blackstock në qershor të vitit 2020 – tha më tej se ajo nuk është ajo që shtyn për martesë pasi dëshmoi disa marrëdhënie të prishura gjatë gjithë jetës së saj.

“Për shkak se kam kaluar disa divorce në familjen time. Mund të ndodhë, por nuk ka pse të ndodhë”, vazhdoi ajo.

“Për fëmijët e mi, definitivisht nuk do ta mendoja kurrë për këtë derisa të jenë jashtë shtëpisë sime”, shtoi ajo.

Clarkson, 41 vjeçe dhe Blackstock, 47 vjeç, ishin të martuar për gati shtatë vjet përpara se të ndaheshin.

Ndarja e ish-çiftit bëri që fituesja e “Grammy-t” të merrte kujdestarinë e plotë të vajzës së tyre River Rose, 9 vjeçe, dhe djalit Remington “Remy” Alexander, 7 vjeç.

Brandon gjithashtu ndan vajzën Savannah Blackstock, 21 vjeçe, dhe Seth Blackstock, 17 vjeçe, me ish-gruan e tij, Melissa Ashworth.

Ndërkohë, Clarkson nuk është e interesuar të gjejë shpirtin e saj binjak së shpejti.

“Takimi është i neveritshëm. Është shumë e sikletshme”, tha ajo.

“Isha beqar deri sa isha 30 vjeçe dhe harrova se sa i zoti jam në këtë”, vazhdoi tutje ajo.

Por nëse ylli i hitit “Because Of You” ka mësuar diçka nga marrëdhëniet e saj të kaluara, është të mësojë se çfarë dëshiron nga një partner i mundshëm.

“I thashë një miku [që partneri im i ardhshëm] duhet të jetë një individ që sjell jetën e tij në tryezë pa pasur nevojë për asgjë nga unë”, shtoi ajo.

“Është shumë më romantike të thuash, ‘Unë të dua, por nuk kam nevojë për asgjë”, tha ajo tutje.

Kjo nuk është hera e parë që Clarkson flet për të përqafuar jetën beqare.

Në fakt, krijuesja e hitit “Stronger” zbuloi në shtator se nuk kishte të dashur dhe “nuk ishte e interesuar të gjente “.

Ajo gjithashtu bëri shaka se do të ishte “single përgjithmonë” gjatë një segmenti të “The Kelly Clarkson Show” në dhjetor të vitit 2021.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore