Kosova

Katrahura me honorare në Prizren, LDK akuzon PDK-në


Fetie Gashi

Afro 700 mijë euro janë shpenzuar për honorarë të mësimdhënësve në Prizren duke pasur persona të gatshëm për të hyrë në punë.

Të paktën kështu deklarohet opozita e kësaj komune ku sipas tyre po abuzohet me arsimin në Prizren.

Për më shumë detaje ndiqeni storien nga Prizreni:

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore