Stil

Kathy Griffin “akuzon” Kanye West-in, thotë se “po e kontrollon” partneren Bianca Censori


Komedianja amerikane, Kathy Griffin po e akuzon rep artistin, Kanye West se po e kontrollon gruan e tij, arkitekten, Bianca Censorin.

Sipas Griffin, Censori “nuk ka zë” dhe po i nënshtrohet West-it, sidomos kur bëhet fjalë për stilin e veshjes, shkruan PageSix, transmeton AlbanianPost.

Në një postim të gjatë në TikTok, komedianja tha se “ndonëse është e lehtë të tallesh me Kanye sepse ai është i çmendur”, ajo beson se ai ka shkuar shumë larg kur vjen puna për të veshur “gruan” e tij.

Kathy Griffin.

“Ne të gjithë i kemi parë ato foto të Kanye dhe gruas së tij të re Bianca Censori, apo jo?”, pyeti ajo.

“Unë i shoh ato foto kur ajo është në ato geta dhe duket se nuk i pëlqen as një bluzë aq transparente, në të vërtetë gjithçka ka të bëjë me të qenit transparente”, ka shtuar ajo.

Edhe pse Griffin tha se Censori ka një “trup të lakmueshëm”, ajo gjithashtu pohoi se figura e saj, duket “pothuajse identike” me ish-bashkëshorten e West, Kim Kardashian.

“Kështu që kur e shoh këtë grua që nuk ka zë, nuk kemi dëgjuar asnjë vështrim prej saj”, tha 62-vjeçja për Censorin, 28 vjeçe.

“Kam dëgjuar se ajo ka një diplomë master në arkitekturë nga një universitet në Australi, është e mrekullueshme dhe duket se nuk ka fare zë”, shtoi ajo.

Griffin më pas vuri në dyshim nëse West, 46 vjeç, thjesht “nuk po e lë të flasë” përpara se të pretendonte se, ndërsa Censori shpesh vesh veshje të pakta, rep artisti i hitit “Heartless” zakonisht mbulohet nga koka te këmbët.

Ajo më pas vazhdoi të diskutojë fotot tashmë virale të West të kapur me pantallonat e tij të ulura ndërsa ishte në një shëtitje me varkë me Censori në Itali, duke pyetur nëse ajo ishte e kënaqur me atë situatë.

“Kur ata ishin në Itali dhe ai e gjunjëzoi dhe i bëri një ‘shërbim’ dhe ne pamë të pasmet e tij të zhveshura – duke e ditur se kishte fotografë paparacësh përreth dhe njerëz me vetëm kamera telefonike – kjo për mua më bie vetëm abuzim”, tha ajo.

Mësohet se disa nga miqtë e Censorit kanë shprehur gjithashtu shqetësimet e tyre për stilin e saj të ri të jetesës.

Sipas Daily Mail, disa nga miqtë më të ngushtë të stilistit Yeezy janë bërë “jashtëzakonisht të shqetësuar” për sjelljen gjithnjë e më të çuditshme të çiftit.

Kanye West, Bianca Censori.

“Bianca është bllokuar dhe miqtë e saj po përpiqen ta shpëtojnë, por askush nuk mundet për shkak të bllokadave që Kanye ka vendosur rreth saj”, tha një burim i përshkruar si një “shoqe e ngushtë” për gazetën në fillim të këtij muaji.

“Të gjithë janë jashtëzakonisht të shqetësuar. Kjo nuk është ajo që është ajo. Ajo është një person tepër i hapur dhe i gjallë që nuk mund ta mbajë kurrë gojën mbyllur. Se di se çfarë po ndodh me të”, shtoi burimi.

West “u martua” me Censorin gjatë një ceremonie jo ligjërisht të detyrueshme në Beverly Hills në janar të këtij viti.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore