Shqipëria

Kapet gomonia me lëndë narkotike/ Policia në vendngjarje


Pasditen e 23 majit, në qytetin e Vlorës është kapur një gomone me lëndë narkotike, sipas informacioneve paraprake.

Kontaktuar nga Albanian Post (AP), Policia e Vlorës është përgjigjur që do të ketë një njoftim zyrtar pasi të kryhen hetimet.

Ndërkohë policia e cila ndodhet në vendin e ngjarjes, po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore