Stil

Justin Timberlake dhe Jessica Biel vizitojnë Romën, ndalojnë pranë shatërvanit Trevi


Këngëtari, Justin Timberlake dhe aktorja, Jessica Biel u shfaqen më të dashuruar se kurrë, teksa ecnin nëpër Romë të Italisë krah për krah fundjavën që lamë pas.

Timberlake – i cili shijoi një darkë me ushqim deti me gruan e tij, u ndal pranë shatërvanit të famshëm Trevi.

Ai kishte veshur me pantallona gri dhe atlete të bardha, duke shtuar një bluzë të errët dhe një triko të zezë të vendosur poshtë.

Justin Timberlake dhe Jessica Biel në Romë.

Sensacioni i muzikës pop kishte veshur edhe një kapele bejsbolli, derisa zonja e tij, ishte veshur një me gardërobë ngjyrë të zezë, fustan elegant me rrjetë si dhe xhaketë lëkure.

Nëna e dy fëmijëve, e cila u martua me Justin në vitin 2012, mbante një çantë të vogël të bardhë mbi supe.

Ajo dhe bashkëshorti i saj artist muzikor u shfaqën me humor të mirë teksa buzëqeshnin dhe bisedonin me një grup të vogël njerëzish.

Justin Timberlake dhe Jessica Biel në Romë.

Dyshja filluan të takoheshin në vitin 2007 dhe u fejuan katër vjet më vonë në dhjetor të vitit 2011.

Ylli i “Candy” dhe këngëtari i “SexyBack” u martuan në një ceremoni romantike që u zhvillua në Itali në tetor të vitit të ardhshëm.

Dyshja janë prindër të dy djemve: Silas, tetë vjeç dhe Phineas, dy.

Në nëntor të vitit 2022, Jessica u shfaq në emisionin “Today” dhe foli për martesën e saj.

Dasma e Justin Timberlake dhe Jessica Biel.

“Duhet të vazhdosh të punosh shumë për ta bërë atë të freskët”, pranoi ajo gjatë spotit televiziv.

Kur u pyet se si ka ndryshuar martesa me kalimin e viteve, Jessica zbuloi: “Ndjehet kaq, nuk e di, një kombinim i tepërt i sigurt dhe mendoj se mirëkuptimi i thellë i një personi tjetër”.

“Por pastaj, mendoj, vetëm siguria për të aventuruar përsëri dhe një lloj kurioziteti për botën përsëri si çift dhe si individë”, shtoi ajo.

Biel diskutoi gjithashtu vlerën e ndarjes së kohës për marrëdhënien e tyre, ndërsa balanconte oraret e mbushura dhe rritjen e djemve të tyre.

“Justin gjithmonë thotë, ‘Ne nuk mund të ndalojmë së bashku. Ne duhet të vazhdojmë të takohem’, dhe ai ka të drejtë – ju duhet të shkoni në netë takimesh. Duhet ta marrësh atë kohë për vete”, shpjegoi ajo.

Ditë më parë, grupi i Timberlake “NSYNC” publikoi një këngë të re të quajtur “Better Place”, duke shënuar këngën e parë të re të grupit të djemve në më shumë se dy dekada.

“Better Place” është pjesë e kolonës zanore për vazhdimin e ardhshëm të filmit të animuar të “Trolls Trolls Band Together”, i cili do të dalë në kinema më 17 nëntor.

Muzikantët u ribashkuan dhjetë vjet më parë për një performancë në “VMA 2013”, si dhe në vitin 2018 për ceremoninë e tyre të hyrjes në “Hollywood Walk Of Fame”.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore