Film

Janet Caperna thotë se filmimi gjatë kohës sa ishte shtatzënë ishte “ndoshta gjëja më e vështirë që ka bërë ndonjëherë”


Aktorja Janet Caperna nga “The Valley” po reflekton mbi sezonin e saj të parë të xhirimeve të serialit “Vanderpump Rules” dhe përvojën e saj duke marrë pjesë në shfaqje si nënë shtatzënë.

Caperna ka thënë se megjithëse “ishte një sezon i parë i mrekullueshëm”, ajo është “e kënaqur që mbaroi”, veçanërisht tani që ajo është një nënë.

“Si një fanse e Bravo-s mendoj se kemi bërë një shfaqje të mrekullueshme dhe e kemi sjellë me të vërtetë atë”, tha Caperna.

“Kështu që unë jam vërtet e lumtur me suksesin e shfaqjes, por filmimi duke qenë shtatzënë ishte vërtet i vështirë”, shtoi ajo duke rrëfyer se gjatë xhirimeve, “emocionet e saj ishin tashmë kaq të larta”.

Caperna është bashkuar në shfaqje nga bashkëshorti i saj, Jason. Që nga mbyllja e sezonit të parë të xhirimeve, çifti mirëpriti fëmijën e tyre të parë, Cameron, në dhjetor të vitit 2023.

“Ndihem vërtet krenare për të gjithë ne që e kemi kaluar të gjitha në një pjesë të vetme”, thotë ajo, duke pranuar se ndërsa ka parë miqtë e saj në “Vanderpump Rules” duke filmuar, ajo mendoi se e dinte “çfarë të priste”.

“Ti kurrë nuk e di se çfarë të presësh kur je vetvetja. Pra, ka padyshim komente atje që më kanë bërë të qaj dhe ato që më kanë bërë të qaj nga lumturia gjithashtu. Pra, është kudo. Ndjehem sikur, me emocione, jam shumë krenare për këtë, por gjithashtu më pëlqen. Kjo ishte ndoshta gjëja më e vështirë që kam bërë ndonjëherë”, shtoi ajo tutje.

Personaliteti televiziv i thotë PEOPLE se gjatë xhirimeve verën e kaluar, ajo ishte “një formë e ekzagjeruar” e vetes “sepse [ajo] ishte shtatzënë mjaft e mjerë”.

Ylli shpjegoi tutje se për shkak se ishte shtatzënë, ajo “duhej të mbronte nivelet e stresit”.

“Sezoni i dytë, do të hyj po aq autentik sa isha sezoni i parë, por në fakt mund të pi disa pije tani”, deklaron ajo, duke shtuar se në sezonin 2 do të jetë në gjendje “të trajtojë pak më shumë stresin”.

Komentet e Caperna-s vijnë pas finales së sezonit të parë të “The Valley” më 4 qershor. Finalja u ndez përpara gjashtë muajsh në mars të vitit 2024, javë pasi ylli Brittany Cartwright u largua nga shtëpia që ajo ndante me Jax Taylor dhe djalin e tyre 3-vjeçar Cruz .

Në të njëjtën kohë, aktori Jesse Lally zbuloi në flashforward se tre ditë pas përfundimit të xhirimeve, gruaja e tij tashmë e larguar, Michelle Saniei Lally, kërkoi divorc.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore