Pajisje

Janë konfirmuar specifikat e vivo V30 Pro


Në fillim të këtij muaji, vivo publikoi vivo V30 dhe kësaj pajisjeje së shpejti do t’i bashkohet V30 Pro i cili do të dal në treg me 28 shkurt në Tajlandë.

Tani data e publikimit të vivo V30 Pro dhe specifikimet kryesore janë konfirmuar.

Faqja zyrtare ka disa imazhe së bashku me disa detaje të kamerës dhe specifikat kryesore.

vivo V30 Pro camera samples vivo V30 Pro camera samples vivo V30 Pro camera samples
vivo V30 Pro camera samples pt.2 vivo V30 Pro camera samples pt.2

V30 Pro pritet të publikohet me një FHD AMOLED 6,78 inç që ofron një shpejtësi rifreskimi 120 Hz.

Pajisja ka çipin Dimensity 8200 së bashku me 12 GB RAM dhe 512 GB memorie.

Ai do të jetë në dispozicion në ngjyrën e zezë, bardh dhe gjelbër.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore