Pajisje

iPhone 15 Pro ka probleme me ekran


Seria e re e iPhone 15 Pro duket të ketë probleme me ekran.

Telefonat e rinj kanë hasur në shumë vështirësi që kur janë publikuar, përfshirë problemet me strukturën e telefonave.

Best iPhone 15 and iPhone 15 Pro deals: Sky, O2, Three and more | The  Independent

Përdoruesit e iPhone 15 Pro Max raportojnë probleme me djegien e ekranit.

Për disa përdorues të iPhone 15 Pro Max, problemet me djegien e ekranit janë shqetësuese. Ende nuk dihet se si Apple do të trajtojë këtë situatë.

Megjithatë, nëse keni probleme me ekranin e iPhone 15 Pro Max ose ndonjë model tjetër, këshillohet të kontaktoni Apple për një zëvendësim.

Mastering the iPhone 15 Pro camera: Here's what Apple's marketing terms  actually mean | ZDNET

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore