Pajisje

Huawei publikoi TalkBand B7 me disa ndryshime të vogla


Huawei publikoi TalkBand B7 me disa ndryshime të vogla.

TalkBand B7 tani sjell një ekran AMOLED 1,53” me densitet piksel 326 ppi (188 x 460 px) të vendosur në një shtresë çelik inox.

Pajisja mundësohet nga çipi Kirin A1 dhe çiftohet me Bluetooth 5.2.

Huawei po tregton një algoritëm të përmirësuar për reduktimin e zhurmës së thirrjeve dhe dy mikrofona për marrjen më të mirë të zërit.

Huawei TalkBand B7 Huawei TalkBand B7 Huawei TalkBand B7

Pisja mund të monitorojë rrahjet e zemrës dhe nivelet e oksigjenit në gjak.

Jetëgjatësia e baterisë vlerësohet në dy ditë të plota përdorimi të përzier, ndërsa një karikim i shpejtë 10-minutësh do t’ju sigurojë katër orë përdorim shtesë.

TalkBand B7 in Luminous Black and Sky Gray

Huawei TalkBand B7 vjen në ngjyrën e zezë dhe gri Sky. Çmimi është vendosur në 999 CNY (145 dollarë) dhe është tashmë në shitje në Kinë.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore