• Hovenier për terroristët: Ka qenë grup i organizuar dhe i trajnuar, s’mund të flas për pasojat që e presin Serbinë...

    Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Jeff Hovenier, ka deklaruar para mediave se sulmi i ndodhur të dielën e 24 shtatorit në Veri ka qenë sulm “serioz” dhe “i rëndë”, e që akoma vazhdon të jetë i panjohur. Hovenier, në një deklaratë për mediat pas takimit me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani ka […]...

Të fundit nga Politikë