• Gjithçka është gati për përballjen e “shqiponjave”

    Gjithçka është gati, tifozët, skuadra dhe vetë qyteti. Në stadiumin “Air Albania” Shqipëria pret Poloninë për të shkruar historinë. Qëllimi është i qartë: fitorja dhe kualifikimi në Kupën e Botës. Por, nuk do të jetë aspak e lehtë. Në ndeshjen e parë të këtyre kualifikueseve, polakët fituan me rezultat të thellë, 4-1. Ndeshjen e bëri […]...

Të fundit nga Sport

  • Padeli, sporti më i ri në Kosovë

  • Champions Leage/ Tifozët e Ajax-it dhe Dortmund-it dhurojnë spektakël (VIDEO)

  • Huliganët në aksion – skandal në derbin e Sllovakisë

  • Mes mungesave, Shqipëria humb ndeshjen por jo shpresën

  • Më shumë