Jetesë & Stil

Familjet mbretërore gjatë fëmijërisë


Princeshat dhe princërit, mbartin gjithmonë mister në jetët e tyre. Por ashtu si ne, ata gjithashtu kanë pasur një fëmijëri të mbushur me lojëra, ëndrra dhe faqe topolake ku ishin të rrethuar nga të dashurit e tyre.

Për të parë se si ata u rritën dhe ndryshuan me kalimin e kohës, “Bright Side” pulikoi disa foto të mbretërve gjatë fëmijërisë së tyre të lumtur dhe tani.

Princesha Eugenie

Meghan Markle

Princesha Diana

Mbretëresha Elizabeta II

Princesha Margaret

Princi Charles

Nëna Mbretëreshë

Duka i Edinburgut

 

Duka i Edinburgut

Princi William

Albanianpost.com


Lajmet kryesore