• Fakte interesante rreth ndeshjes Italia – Uellsi

    Italia dhe Uellsi përballen në ndeshjen përmbyllëse të grupit A, në EURO 2020. Italia ka siguruar kualifikimin, dhe Uellsi është shumë afër që ta bëjë të njëjtën gjë. Për të dy skuadrat, kjo është hera e parë që përballen në një kompeticion madhor. Më parë, ato kanë luajtur gjashtë herë kundër njëra-tjetres. Italia kërkon EURO-n […]...

Të fundit nga Sport

  • Rrugëtimi i Distrias drejt të artës olimpike

  • Ari i Distrias bashkon politikën shqiptare në urime

  • E Arta e Kosovës

  • Fernando Alonso kthen ditët prapa

  • Më shumë