• Emocioni kur fiton kundër Liverpool-it…

    Trajneri i Southampton-it, Ralph Hasenhuttl nuk mund të fshehi emocionet pas fitores 1-0 me Liverpool-in, në përfundim të takimit. Ai shfaqet i përlotur dhe i ulur në gjunjë, sa nuk u beson syve se ekipi i tij mundi kampionët e Anglisë./AlbanianPost.com