• “E drejta është plotësisht në anën e Kosovës. Pikë”

    Në konferencën e përbashkët për media të Kryeminstrit të Shqipërisë, Edi Ramës dhe Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, kreu i ekzekutivit shqiptar tha se Kosova ka plotësisht të drejtë për reciprocitetin e vendosur me Serbinë, dhe se e drejta qëndron plotësisht në anën e saj. “Nuk ka asgjë për të ndërmjetësuar, e drejta është me […]...

Të fundit nga Politikë