• Drejtori i Policisë del në vendin e ngjarjes ku po zhvillohet aksioni për kapjen e grabitësve

    Në vendin e ngjarjes ku është duke u kryer operacioni në lagjen “Dragodan” në Prishtinë, ka arritur edhe drejtori i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha si dhe forenzika. Nga komunikata e Policisë së Kosovës dhe Prokurorisë, është bërë e ditur se katër janë arrestuar nga aksioni i së enjtes, ndërsa numri i të arrestuarve ka […]

Të fundit nga Politikë