• Debat në Komisionin për Arsim mes Bashës dhe Jasharaj – kreu i SBASHK-ut lëshon mbledhjen

    Mbledhja e Komisionit për Arsim është shoqëruar me një serë debatesh për grevën e punëtoreve të Arsimit deri në momentin kur kryetari i SBASHK-ut, Rrahman Jasharaj lëshoi sallën. Largimi i tij nga komisioni erdhi pas deklaratave të deputetit Dimal Basha, teksa ai po fliste rreth ndarjes për grevën e punëtorëve të Arsimit. Jasharaj, u nda […]...

Të fundit nga Politikë