Stil

Cardi B shfaqet në Paris me një çantë të markës Chanel që kushton mbi 12 mijë dollarë


Cardi B dhe bashkëshorti i saj Offset u panë duke dalë nga një restorant pas mesnate me fëmijët e tyre në Paris të Francës, këtë fillim javë.

Çifti janë në udhëtim me vajzën Kulture, gjashtë vjeçe dhe djalin Wave, dy vjeç, teksa darkuan në restorantin Cesar.

Me ta në kryeqytetin francez ishte edhe vajza tjetër e Offset, Kalea, 9 vjeçe, të cilën ai e ndan me ish-partneren, Shya L’amour.

Rep artistja, 31 vjeçe, u pa duke dalë nga restoranti me një çantë udhëtimitë argjendit nga marka Chanel, e cila kushton 12 mijë e 39 dollarë, shkruan DailyMail, transmeton AlbanianPost.

Ndërkohë, djali i çiftit Wave ishte ulur në një karrocë Dior, e cila kushton 4 mijë e 607 dollarë, ndërsa ata shkonin në shtëpi pas darkës familjare.

Gjatë udhëtimit, familja bëri një vizitë në Disneyland të Parisit për të festuar ditëlindjen e gjashtë të vajzës së tyre Kulture dhe ndau në mediat sociale momentet kryesore nga dita e tyre/

Vitin e kaluar në dhjetor, Cardi B u nda nga bashkëshorti i saj – por që atëherë të dy janë parë së bashku në raste të ndryshme.

Në maj, ajo foli për thashethemet e pajtimit, duke thënë se ata janë “të gjithë mirë tani”.

Të dy yjet ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në shkurt të vitit 2017 kur morën pjesë së bashku në ‘Super Bowl LI’.

Më vonë po të njëjtin vit në shtator, dyshja u martuan fshehurazi.

Muajin pasues, Offset ngriti pyetjen e madhe gjatë një propozimi publik në koncertin Powerhouse të Power 99 në Filadelfia.

Në fillim të vitit 2018, thashethemet e mashtrimit rreth Offset filluan të qarkullonin, por çifti qëndroi së bashku dhe njoftoi se po prisnin fëmijën e tyre të parë së bashku në prill të atij viti.

Megjithatë, pesë muaj pas lindjes së Kulture, Cardi B njoftoi ndarjen e tyre në dhjetor të vitit 2018 përpara se të ribashkoheshin.

Megjithatë, që atëherë, të dy janë parë në raste të ndryshme së bashku, si në një lojë Knix në prill dhe një ‘MET Gala’ pas festës në maj – ata akoma duket se po e shijojnë romancën e tyre.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore