Familja

Ben Affleck shihet duke u përqafuar me ish-gruan, Jennifer Garner në Itali


Bashkëshorti aktual i këngëtares latine, Jennifer Lopez, aktori dhe regjisori, Ben Affleck ishte i gjithë i buzëqeshur ndërsa u “ribashkua” me ish-gruan e tij, Jennifer Garner, dhe tre fëmijët e tyre në Firence të Italisë.

Aktori i “Argo”, i cili mbërriti me një avion privat, u fotografua duke ecur nëpër asfalt me krahët e hapur, ndërsa djali i tij 11-vjeç, Samuel, vrapoi për ta takuar.

Babai dhe djali ndanë një përqafim të ëmbël përpara se Affleck të përshëndetej nga fëmijët e tij më të mëdhenj – Violet, 17 vjeçe dhe Seraphina, 14 sosh.

50-vjeçi, u shfaq shumë i lumtur që u pajtua me fëmijët e tij pasi kaloi kohë në Southampton, me gruan Jennifer Lopez.

Aktori çuditërisht i mprehtë përfundimisht kaloi në Garner, teksa u panë të gëzojnë marrëdhënie të shkëlqyera.

Dyshja, të cilët ishin të martuar nga viti 2005 deri në vitin 2018, dukej se kishin një bisedë plot pasion për gati gjysmë ore përpara se të përqafoheshin, duke i thënë njëri-tjetrit “lamtumirë”.

Fituesi i çmimit “Oscar”, u largua me tre fëmijët e tij pasi Garner, 51 vjeçe, shkoi vetë për të bërë një pazar të vogël aty afër.

Aktorja e “13 Going on 30”, e cila dukej e rastësishme me një fanellë me vija, u fotografua brenda një biblioteke para se të shihej edhe duke ngrënë.

Ndërsa është e paqartë se sa kohë Garner kishte qenë në Evropë pa Affleck, nëna e tre fëmijëve u pa në Malibu me fëmijët e saj javën e kaluar.

Katërshja u fotografua duke shijuar mëngjesin e vonë në Soho House më 23 korrik – në të njëjtën fundjavë kur Affleck i organizoi Lopez një festë të jashtëzakonshme ditëlindjeje në rezidencën e tyre të re 60 milionë dollarëshe në Beverly Hills.

Në fakt, këngëtarja e “On the Floor” zbuloi në fillim të kësaj jave se tre fëmijët e Affleck, si dhe fëmijët e saj, ishin të gjithë të pranishëm në festën e ditëlindjes.

“Të gjithë fëmijët ishin aty, ishte një ditë e mrekullueshme plot diell dhe e përkryer për një festë në pishinë!!” ajo shkroi në imazhet e publikuara.

Festa luksoze përmbante buqeta masive me lule rozë, dërrasa të tejmbushura me karkaleca dhe shumë vallëzime – duke përfshirë edhe në tavolina.

Lopez – e cila ndan binjakët 15-vjeçë, Max dhe Emme, me ish partnerin e saj, Marc Anthony – dhe Affleck kanë bërë shumë përpjekje për të përzier familjet e tyre, gjë që nuk ka qenë e lehtë me kaq shumë adoleshentë nën një çati.

“Ata po bëhen të rritur. Ata po sfidojnë gjithçka në jetë. Ata po shikojnë gjithçka”, tha ylli i “Mother” në emisionin “Today” në prill të këtij viti.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore