Arrestimi i McGonigal, lidhjet me Shqipërinë

Teksa në Shtetet e Bashkuara është bërë i mundur arrestimi i ish-drejtorit të kundërzbulimit në FBI, Charles McGonigal, në Shqipëri janë rikthyer akuzat kundër Qeverisë. Opozita, konkretisht Sali Berisha dhe Enkelejd Alibeaj kanë përmendur takimet e McGonigal me kryeministrin Edi Rama, dhe akuzat për fshehjen e 225 mijë dollarë –  pagesa që amerikani i pati … Vazhdoni me leximin e Arrestimi i McGonigal, lidhjet me Shqipërinë