• 8 orë takime, dhe po vazhdon

    Në 10:30 filluan, por ka shënuar ora 18:30 (koha kur është publikuar ky artikull) dhe takimet në mes të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe dy diplomatëve evropianë, Josep Borrell e Miroslav Lajçak po vazhdojnë. “Ka ngërç” ka kuptuar Albanian Post përmes burimeve diplomatike, prandaj takimi në “Vilat e Titos” [...

Të fundit nga Politikë

Më të shikuarat