Sport

Zouma tenton të hyjë i maskuar në gjykatë


Futbollisti i West Ham United vazhdon të përballet me akuza për shkelmimin e maces së tij.

Vëllai i Zouma-s, kishte filmuar atë duke shkelmuar macen, e më pas videon e hodhi në rrjetet sociale.

Kjo bëri që ai të përballej me akuza, derisa gjatë ditës së djeshme u paraqit në gjykatë.

 

Derisa ka filluar seanca gjyqësore ndaj tij, ai erdhi tërësisht i mbrojtur nga sigurimi i tij, por gjërat dolën shpejtë jashtë kontrollit.

Mediat nuk lejuan që ai të hynte në seancë i mbuluar me çadra dhe me një mbulesë të zezë në kokë dhe dëshironin t’i bënin fotografi.

Mirëpo, disi sigurimi i tij ia doli ta fute në objekt, derisa u pa i mbuluar me një pëlhurë të zezë.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore