• Zan Tabak për Albanian Post: Erdhëm për t’u kualifikuar – do ta mposhtim Kosovën (VIDEO)

    Zan Tabak, trajneri i përfaqësueses së Sllovakisë në basketboll, ka thënë në një intervistë për Albanian Post, se në Kosovë kanë ardhur për të fituar dhe të kualifikohen tutje për në rundin e dytë të parakualifikimeve evropiane për Kupën e Botës 2023. “Unë besoj se ne mund të fitojmë ndeshjen dhe besoj që do kualifikohemi”, […]...