• Ylli hollywood-ian, William Baldwin, në Kosovë – pjesë e filmit të regjisorit shqiptar

    William Baldwin, i njohur për rolet kryesore në filma të tillë si “Flatliners”, “Backdraft”, “Sliver” e “Fair Game”, tani listës së gjatë i shtohet edhe një tjetër, i realizuar në Kosovë. “Unë dhe Millosheviç” është projekti i radhës me skenar dhe regji te realizuara nga Arben Kastrati.  ...

Të fundit nga Kulturë