Film

Ylli hollywood-ian, William Baldwin, në Kosovë – pjesë e filmit të regjisorit shqiptar


William Baldwin, i njohur për rolet kryesore në filma të tillë si “Flatliners”, “Backdraft”, “Sliver” e “Fair Game”, tani listës së gjatë i shtohet edhe një tjetër, i realizuar në Kosovë.

“Unë dhe Millosheviç” është projekti i radhës me skenar dhe regji te realizuara nga Arben Kastrati.

 

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore