• Publikohen pamjet e terroristëve duke u larguar nga Manastiri i Banjskës të dielën

    Televizioni Klan Kosova ka publikuar një video të cilën e ka siguruar prestigjiozja “Associated Press” ku shihen terroristët duke u larguar nga Manastiri i Banjskës në Zveçan të dielën. Pamjet nga droni tregojnë sulmuesit teksa ecin maleve si dhe brenda mureve të manastirit. Organet e rendit konfirmuan se tre sulmues janë vrarë dhe gjashtë të […]...

Të fundit nga Politikë