Shqipëria

Vetëvritet me armën e shërbimit një efektive policie 21-vjeçare


Një efektive e Policisë së Shtetit është vetëvrarë me armën e saj të shërbimit.

Nga detajet e para të mësuara, bëhet fjalë për një punonjëse të Policisë së Shtetit, e cila është e moshës 21-vjeçare. Ngjarja, sipas një njoftimi zyrtar policor, ka ndodhur në rrugën Ali Demi, në banesën e saj.

Teksa, nuk ka ende detaje specifike mbi aktin që ajo ka kryer.

Detaje priten në vijim.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore