Stil

Vanessa Hudgnes martohet me Cole Tucker?


Aktorja, Vanessa Hudgens u pa e veshur me një fustan të bardhë mes thashethemeve se ajo është martuar me bejsbollistin, Cole Tucker.

Gjatë fundjavës, në platformën X (ish-Twitter) u shfaq një foto e aktores, 34 vjeçe, duke pozuar në plazh zbathur me një fustan të bardhë nusërie.

Duke nxitur më tej spekulimet se Hudgens festoi dasmën e saj, mikesha e saj, Monique Coleman postoi një video në Instagram duke treguar pamjet e një mjedisi tropikal në Tulum të Meksikës, ku besohet se u zhvillua dasma.

“Mëngjesin e kaluar në parajsë”, ka shkruar Coleman në mbishkrim – por, akoma asgjë zyrtare nuk është konfirmuar nga çifti.

Hudgens dhe Tucker, 27 vjeç, fillimisht ndanë lajmin se ishin fejuar në një postim të përbashkët në Instagram më 9 shkurt

“Po. Ne nuk mund të ishim më të lumtur”, shkroi dyshja, krahas një fotoje të çiftit të përqafuar pranë Seine në Parisi dhe një imazh nga afër i unazës së diamantit në formë ovale të Hudgens.

Ylli i “Downtown Owl” tha për People në mars se propozimi e befasoi plotësisht.

“Ne kishim biseduar patjetër për këtë, por nuk e prisja të ndodhte ashtu siç ndodhi dhe në momentin që ndodhi”, tha ajo.

“Padyshim që më zuri në befasi”, shtoi ajo.

Hudgens u hap në lidhje me planifikimin e dasmës në fillim të këtij viti gjatë një paraqitjeje në “The Drew Barrymore Show”, duke pranuar se procesi e bëri atë të ndjehej pak “e humbur”.

“Është e vështirë,” i tha ajo prezantuesit Drew Barrymore.

“Nuk e di, gjetja e një vendi është e vështirë”, shtoi ajo.

Ndërkohë, i fejuari i saj, lojtari i bejsbollit, po merrte një qasje më të qetë ndaj gjërave.

“Dua të them se ai thjesht dëshiron të martohet me mua. “Ai thotë: ‘Çfarëdo që të duash, zemër’”.

Dyshja u takuan teksa merrnin pjesë në një meditim në grup në Zoom, ku Hudgens tha se Tucker menjëherë i ra në sy.

Ajo pranoi se bëri lëvizjen e parë.

“Unë sapo hyra plotësisht në DM-të e tij dhe thashë: ‘Hej, isha mirë që të njoha’”, tha ajo Vanessa.

Hudgens tha se ajo e dinte që Tucker – i cili luan në ligën e vogël për “Albuquerque Isotopes” – ishte “ai” që në fillim.

“E dija. Pas fundjavës sonë të parë së bashku, thirra motrën time dhe i thashë, ‘Mendoj se sapo gjeta burrin tim të ardhshëm'”, tha ajo në Today me “Hoda & Jenna” në mars.

Në atë kohë, Hudgens tha se po ndjente ndjenjën e fejesës dhe perspektivës për të ndarë jetën e saj me Tucker.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore