• Tifozët rumunë provokojnë boshnjakët me koret “Serbi, Serbi” (VIDEO)

    Rumania u përballë me Bosnje dhe Hercegovinën në Ligën e Kombeve, të hënën në mbrëmje. Të dy skuadrat janë pjesë e Grupit 3B. Në minutën e parë të ndeshjes nisi përplasja. Tifozët vendas fillimisht provokuan boshnjakët me këngën “Serbia” dhe më pas filloi kaosi. Përballja mes rumunëve (djathtas) dhe tifozëve të Bosnjës (majtas) pasi tifozët [&hel...

Të fundit nga Sport

Më të shikuarat