• Tifozët irlandezë ngjyrosin Prishtinën – “do kthehemi prapë, po na pëlqen shumē”

    Kosova do të jetë nikoqir i Irlandës së Veriut në ndeshjen e tretë të grupeve në Ligën e Kombeve. Shumë tifozë irlandezë kanë zbarkuar në Prishtinë për ta ndjekur nga afër kombëtaren e tyre. Ata kanë ardhur që nga e marta dhe po festojnë nëpër rrugët e kryeqytetit. Ndeshja Kosovë – Irlandë e Veriut do […]

Të fundit nga Sport

Më të shikuarat