Sport

Tifozët e Feyenoord-it zënë vendet në Pedonalen e Tiranës


Ka nisur grumbullimi i tifozëve të Feyenoord-it në zonën e Pedonales së Tiranës ku edhe është përshtatur skena e cila do të transmetojë finalen e dytë evropiane në radhë – e treta për nga rëndësia, atë të Conference League.

Tifozët e Feyenoord-it kanë festuar për disa orë në një ambient festiv me muzikë Hardstyle dhe daulle, karakteristike për vendin e tyre.

Kujtojmë që skuadra holandeze e Feyenoord-it do të përballet me ekipin e kryeqytetit italian, Roma të mërkurën në orën 21:00.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore