• Tifozët duan fitore, “Air Albania” mbushet kuqezi

    Tifozët shqiptarë kanë ardhur për fitoren e kombëtares së tyre dhe për të vijuar ëndrrën e pjesëmarrjes në Botërorin “Katar 2022”. Të shumtë në numër, ata janë të veshur me ngjyrat kombëtare, kush me flamuj e kush me fanelat e Shqipërisë. Policia vijon me kontrollat e rrepta. Ndërkaq, tifozët kanë mbërritur më herët për të […]...

Të fundit nga Sport

  • Padeli, sporti më i ri në Kosovë

  • Champions Leage/ Tifozët e Ajax-it dhe Dortmund-it dhurojnë spektakël (VIDEO)

  • Huliganët në aksion – skandal në derbin e Sllovakisë

  • Mes mungesave, Shqipëria humb ndeshjen por jo shpresën

  • Më shumë