• Thethi me rrugë të re

    Zona e Thethit është një ndër më të frekuentuarat për sa i përket turizmit malor, mirëpo terreni për të shkuar deri atje, ka qenë i vështirë. Gjithsesi, duket se tashmë ka ardhur edhe zgjidhja për banorët e Thethit së pari e më pas për turistët. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shpërndarë një video në […]

Të fundit nga Politikë

  • Trump sulmohet gjatë një tubimi, dëgjohen të shtëna dhe shihet gjak në ftyrën e ish-presidentit amerikan

  • Sveçla: Toleranca ndaj kriminaliteteve si fajdeja e haraçi ka përfunduar

  • Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

  • Prokuroria nis hetimet ndaj profesorit Xhevat Krasniqi

  • Më shumë

Më të shikuarat