Pajisje

Sony prezanton LinkBuds S me ANC dhe LDAC


Kufjet ofrojnë anulim të zhurmës dhe peshë super të lehtë 4,8 g dhe do të vijnë në versione të bardha dhe të zeza, së bashku me një version bezhë ekskluzivisht në Best Buy.

LinkBuds S përmban një modalitet ambienti në mënyrë që përdoruesi të mund të dëgjojë rrethinën e tij dhe mbështetje për LDAC me cilësi të lartë të Sony.

Sony introduces LinkBuds S for $200 with ANC and LDAC support

Ato u vlerësuan me gjashtë orë kohë dëgjimi me ANC të ndezur dhe mund të zgjasin deri në 20 orë kur llogaritet jetëgjatësia e baterisë së kutisë.

Ato janë gjithashtu të vlerësuara IPX4 për rezistencë ndaj ujit.

LinkBuds S është një kufje më konvencionale pa modelin e unazave të hapura të LinkBuds.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore