• Si u rikthye “Jerusalemi”? – Totaj intervistë për Albanian Post

    Me një diferencë fare të vogël Shaqir Totaj nga Partia Demokratike e Kosovës, e fitojë garën për kryetar të Prizrenit, duke e mposhtur Mytaher Haskukën nga Lëvizja Vetëvendosje dhe duke ia pamundësuar të qëndrojë edhe për katër vite në ulësen e të parit të qytetit. Totaj në një nga intervistat e para pas certifikimit të […]

Të fundit nga Politikë