Pajisje

Si po na hutojnë dhe po na bëjnë të pavëmendshëm rrjetet sociale?


Bazuar në disa matje, na dërgohen rreth 63 njoftime në ditë.

Pranojmë dhjetëra e-maile, në shumicën prej të cilave përgjigjemi.

Fokusi ynë ndërron, mesatarisht, çdo tre minuta. Dhe zgjat rreth 8 sekonda.

Prandaj, nuk është e çuditshme që aplikacioni më i shkarkuar në botë është adresa kryesore e përmbajtjeve të shkurtëra.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore