Shqipëria

Sherr në lokal, adoleshenti plagos rëndë moshatarin


Një konflikt i rëndë ka ndodhur në zonën e Kamzës mbrëmjen e 27 janarit, ku nje adoleshent ka plagosur një moshatarin e tij me mjete të forta.

Sipas njoftimit zyrtar nga Policia e Shtetit, shtetasit A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta.

I plagosur ka dalë 17-vjeçari, i cili është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa po punohet për kapjen e autorit.

Sakaq blutë po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e personave të tjerë që mund të jenë përfshirë në konflikt.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore