Pajisje

Samsung zbulon pajisje të reja


Samsung postoi një imazh që paraqiste të tre produkte: Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE dhe Galaxy Buds FE.

Për më tepër, imazhi i publikuar erdhi me një përshkrim, ku emërohen të tre pajisjet, duke dhënë hapësirë për argumentim se Samsung veçse i ka prezantuar ato.

Samsung-pagina vermeldt Galaxy S23 FE, Galaxy Buds FE en Galaxy Tab S9 FE -  Tablets en telefoons - Nieuws - Tweakers

Pritet një publikim i duhur pasi kjo rrjedhje nuk dha asnjë informacion të ri. Ajo vetëm konfirmoi dizajnin e 3 pajisjeve të reja.

Specifikat zyrtare si çmimi dhe disponueshmëria e këtyre pajisjeve do të publikohen në një datë të mëvonshme.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore