Pajisje

Samsung prezantoi bashkëpunimin me Swarovski


Samsung ofron një paketë ekskluzive që përfshin tre pajisje të dekoruara me kristale Swarovski.

Ky paketë përmban smartfonin Galaxy Z Flip 5, kufjet Galaxy Buds 2 Pro dhe orën inteligjente Galaxy Watch 6 ose Watch 6 Classic.

Pajisjet elektronike nuk janë ndryshuar, por paketimi përfshin aksesorë të veçantë për to.

Samsung выпустила набор Swarovski Premium Box для Galaxy Watch6, Z Flip5 и  Buds2 Pro » Новости технологий, обзоры смартфонов, гаджетов, автомобилей и  бытовой техники

Galaxy Z Flip 5 ofrohet me 512 GB memorie të brendshme dhe klientët mund të zgjedhin ngjyrën që dëshirojnë.

Kufjet Galaxy Buds 2 Pro janë në dispozicion në ngjyrat violet dhe e bardhë.

Për momentin, këto paketa janë në dispozicion vetëm në faqen e Samsung, dhe përdoruesit që tashmë kanë pajisjet e përmendura, mund të blejnë aksesorët individualisht. Të gjithë aksesorët janë prodhuar në bashkëpunim me markën e modës Highshobiety në Berlin.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore