Pajisje

Samsung Galaxy A54 merr përditësimin e tij të parë


Samsung publikoi përditësimin e parë të “firmware” për Galaxy A54.

Ai sjell përmirësime të kamerës, si dhe përmirësime të zakonshme të stabilitetit dhe rregullime të gabimeve.

Por ky përditësimi nuk rregullon sigurinë e përdoruesit.

Samsung Galaxy A54 gets its first update

Përditësimi, versioni A546BXXU1AWC4/A546BOXM1AWC5/A546BXXU1AWC4 është rreth 230MB në madhësi.

Ju do e gjeni nën përditësimi i softuerit te “Cilësimet”.

Samsung Galaxy A54 first update

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore