• Rreth 400 mijë euro u investuan për rregullimin e stadiumit të Vitisë – por ende është jashtë funksionit

    Stadiumi i Qytetit në Viti ka mbetur në gjendje të rëndë, ndonëse për të u shpenzuan rreth 400 mijë euro. Ka disa vjet që në këtë fushë nuk u zhvillua asnjë ndeshje e futbollit. Ky projekt i përbashkët i Ministrisë së Kulturës dhe Komunës së Vitisë u përurua në vitin 2021. Nga niveli lokal kanë […]

Të fundit nga Sport

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

  • Kombëtarja niset për në Austri, FSHF përcjell kuqezinjtë drejt rrugëtimit të Euro 2024

  • Më shumë