Sport

Roma niset drejt Tiranës, grupi i plotë (VIDEO)


Skuadra e Roma-s ka zbarkuar në aeroport për t’u nisur drejt Tiranës.

Skuadra verdhekuqe e ka të plotë grupin dhe Jose Mourinho do të ketë në dispozicion edhe Henrikh Mkhitaryan. Me këtë të fundit që pas disa shqetësimeve, sot ka bërë stërvitjen e plotë.

Kujtojmë se vetëm pak minuta më parë, në orën 14:02 në aeroportin “Nënë Tereza” në Tirane ka mbërritur skuadra e Feyenoord-it.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore