• Robert Fico është në gjendje të qëndrueshme pas operacionit

    Kryeministri i Sllovakisë Robert Fico është në gjendje të qëndrueshme pas operacionit. Sipas informacioneve të ta3,Fico i është nënshtruar një operacioni të suksesshëm dhe është në gjendje stabile. Fico u dërgua në spital me helikopter dhe është në gjendje të rëndë, në pritje të operacionit pasi plumbi ka kapur dorën dhe barkun. I armatosuri i […]...

Të fundit nga Politikë

  • Sveçla: Toleranca ndaj kriminaliteteve si fajdeja e haraçi ka përfunduar

  • Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

  • Prokuroria nis hetimet ndaj profesorit Xhevat Krasniqi

  • Abazoviç për ndeshjen Serbi-Angli: Do të brohorasë për Serbinë

  • Më shumë