• Rama mbërrin në Athinë, shqiptarët grumbullohen masivisht në pritje të tij

    Stadiumi ‘Galatsi’ në Athinë është mbushur me shqiptarë, të cilët presin mbërritjen e kryeministrit Edi Rama, i cili do të mbajë një fjalim në nisje te turit të tij me diasporën. Me flamuj kuqezi në duar, ata presin kreun e qeverisë. Gjithashtu dhe jashtë stadiumit janë po aq shqiptarë në pritje, raporton Albanian Post. Ndërkohë, […]...

Të fundit nga Politikë

  • Sveçla: Toleranca ndaj kriminaliteteve si fajdeja e haraçi ka përfunduar

  • Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

  • Prokuroria nis hetimet ndaj profesorit Xhevat Krasniqi

  • Abazoviç për ndeshjen Serbi-Angli: Do të brohorasë për Serbinë

  • Më shumë