• Qeni i “famshëm” jep një parashikim për ndeshjen Itali – Turqi

    Qeni i cili parashikonte ndeshjet e Kampionatit Botëror të vitit 2018, është rikthyer përsëri në skenë për të parashikuar ndeshjet e Kampionatit Evropian “Euro 2020”. Ky qen parashikon fituesin e ndeshjes në bazë të ushqimit që zgjedh. Qenit i vendosen dy pjata me ushqim tradicional nga dyja kombëtaret në fjalë dhe ai ka në dispozicion […]...

Të fundit nga Sport

  • Tokio, përgatitet të presë Lojërat Olimpike

  • Fakte dhe statistika interesante rreth përballjes Portugali – Francë

  • Portugalia apo Franca, kush fiton?

  • Fakte interesante rreth duelit Çeki – Angli

  • Më shumë