• Policia jep detaje për incidentin në veri të Kosovës

    Derisa klubi “Kosova Mountain”, ishin duke ecur në Shijak të Bubës në veri të Kosovës, persona të armatosur gjuajtën me armë në afërsi të tyre. Policia e Kosovës përmes një njoftimi në Facebook ka treguar se pas shikimit në vendngjarje, ende nuk është gjetur asnjë gëzhojë. “Gjatë së dielës, edhe përkundër kërkimeve në terren, policia […]...

Të fundit nga Politikë

  • ORCA denoncon profesorët Ardian Kastrati dhe Bujar Dugolli për plagjiaturë

  • Etna vijon spektaklin magmatik

  • “Dashuria ime, s’duhet të jetë problemi yt”

  • PD analizë 25 prillit – miraton ndryshimin e Statutit

  • Më shumë