• Policia në ‘luftë’ me banditët e armatosur – bilanci i përplasjes së policëve me grabitësit e argjendarisë në Suharekë...

    Një grabitës i vrarë, një polic i plagosur dhe shtatë persona të arrestuar ka qenë bilanci i një operacioni të Njësisë Speciale të Policisë për lokalizimin e të dyshuarve për grabitjen e një argjendarie më 22 nëntor në Suharekë, derisa një i dyshuar është në arrati. Me qëllim identifikimin e të dyshuarve, aksioni policor në […]...

Të fundit nga Politikë