Shqipëria

Plagosje me armë zjarri në Kuçovë


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e 13 gushtit, ku një 45-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Kuçovë dhe është lënë i vetëm në rrugë.

I plagosuri identifikuar si shtetasi Admir Bejo është një person me precedent penal.

Ishin kalimtar të rastit që kanë parë të plagosurin dhe e kanë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal.

Rrethanat e kësaj ngjarjeje vijojnë të mbeten mister.

Policia ndodhet në vendngjarje ku ka rrethuar zonën.

Bejo, në vitin 2007 së bashku me vëllain kanë tentuar që të vrasin 2 vëllezërit Ardian Kundja dhe Saimir Kundja.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore