Shqipëria

Përgjaket mëngjesi/ Aksident me vdekje në Laç


Një 22-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor në orët e para të mëngjesit, ditën e martë më 23 shkurt.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë drejtuesi i mjetit tip “Opel”, shtetasi R.Z., ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga. Për pasojë ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plote të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore